İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Adana'nın Göz Bebeği Çukurova...

Adana'nın Göz Bebeği Çukurova...

    Çukurova; 366 Bin kişilik nüfusuyla Adana'nın en gözde ilçelerinden biri. Okulları, semt pazarları, yeşil alanları, doğası ve alışveriş alanlarının muntazamlığıyla huzurlu bir yaşam sunan Çukurova; yaşamın içindeki canlı bulvarlarıyla sadece Adanalıların değil Adana'ya gelen misafirlerinde gözdesi olmaktadır.

    Beyazevler, GüzelyalıMahfesığmaz, mahalleleri ilçenin merkezi konumundaki büyük mahalleleri ve ulaşım fırsatları açısından yaşamak için çok cazip bölgeler. Havaalanına, otogara, alışveriş merkezlerine, hastanelere kolay ulaşım imkanına sahip olan Çukurova, Türkiye’nin eğitim düzeyi en yüksek ilçelerinden biri olarak da biliniyor.

    Tüm bu özellikler Çukurova İlçesini gayrimenkul açısından da değerli kılıyor. Adana'nın popüler ilçesi Çukurova'da konut fiyatları, konuta yapılan yatırımın kira üzerinden geri dönüş (amortisman) süresi ise 20 yıl.  İlçede ortalama net 100 metrekarelik 3+1 bir konutun satış fiyatı konumuna ve bina yaşına göre 250.000TL ile 500.000TL arasında değişiyor. Çukurova'da kiralık daire fiyatlarıysa 3+1 bir konutu baz alırsak ortalama kira fiyatı aylık 1200TL ile 1500TL civarında.

Samimi insanları, lezzetli yemekleri, huzurlu yaşam alanlarıyla Adana'nın göz bebeği Çukurova'mıza bekleriz. Adana GayrimenkulKategoriler
0322 232 40 60

adanagayrimenkul.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir