İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

2019'da Gayrimenkul Sektörü

2019'da Gayrimenkul Sektörü

    2019 yılında gayrimenkul fiyatlarında ilk çeyrekteki verilere göre düşük hızda bir artış olması bekleniyor. Alternatif satış ve ödeme yöntemlerinin ve kampanyaların ağırlıkta olacağı 2019’da müşteri ile doğrudan iletişim kurmanın önemi artıyor. 2019 yılında gayrimenkultaleplerinin daha çok oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyen alıcıları memnun edeceği öngörülüyor.


Müşteri beklentilerine odaklanan ve bu beklentileri tam anlamıyla karşılayan pazarlama kampanyaları, 2019’da sektör profesyonellerine başarıyı getirecek unsur olabilir. Emlaksektöründe, alternatif satış kanalları oluşturarak müşteri ile sadece satış ofisinde değil sahada da doğrudan iletişim kuran firmaların satışlarını artırması sektörün beklentileri arasında ön plana çıkıyor. Bu değişimin farkında olan gayrimenkul firmaları, müşteriyle daha yakın temas kurabilmek için etkili ve yenilikçi satış ve pazarlama yöntemleri üzerine çalışıyor.


Yükselen banka faiz oranlarına karşı; uzun vadelerde sıfır ya da düşük faizli ödeme planları oluşturan bankalar ve inşaat firmaları bir nebze de olsa konut sektöründe hareketlenme sağlayabilir. Banka kredisine ek olarak, satışların senet aracılığı ile daha uzun vadelerde gerçekleşebileceği öngörülüyor. Bankaların faiz oranlarında düşme göze çarparken emlak piyasasında yatırımlar için risk azalıyor. Türkiye’de uzun dönemde yine en avantajlı yatırımın gayrimenkul yatırımı olduğu faizlerin yüksek olduğu piyasaların bu durumunda bile göz ardı edilemeyecek bir gerçek. 
Kategoriler
0322 232 40 60

adanagayrimenkul.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir